Hřiště

Ve Slavičíně i jeho místních částech najdete několik hřišť pro děti, herních i sportovních.
Přehled sportovišť zde.

Sídliště Malé Pole

Na tomto sídlišti se mezi panelovými domy nachází spousta menších hřišť i s pískovišti. Hned vedle školky je největší herní hřiště tohoto sídliště s novým a velmi oblíbeným herním prvkem "hopsinky". Vedle bowlingu najdete dopravní minihřiště Dopraváček. U garáží směrem na Hrádek se nachází betonové hřiště s workoutovými cvičebními prvky.

Sídliště Vlára

Vedle mateřské školy se nachází největší herní - nové krásně modernizované - hřiště tohoto sídliště. Nad rybníkem nejdete sportovní hřiště s horolezeckou stěnou a hned vedle betonové tenisové hřiště a skatepark.

Zámecký park

Najdete zde herní zónu s pískovištěm, horolezeckou stěnou a houpačkami. Pro zájemce jsou k dispozici v areálu parku antukové kurty

Městské koupaliště Slavičín

Nachází se v klidné části města u Zámeckého parku. Je zrekonstruované, pro nejmenší návštěvníky je zde k dispozici malý bazén s herními prvky. V areálu koupaliště se rovněž nachází beachvolejbalové hřiště.

Pivečkův lesopark

Pivečkův lesopark byl založený v roce 1936 rodinou Pivečkových jako odpočinková zóna pro obyvatele Slavičína a především pro zaměstnance jejich obuvnického podniku. Jeho kouzlo tvoří především dřevěné plastiky, díla mladých sochařů, studentů pražské umělecko-průmyslové vysoké školy. Je přístupný od ulice K Parku. Nejmenší návštěvníky lesoparku jistě zaujme replika středověkého hradu a další herní prvky.

Hrádek

Hřiště s umělým povrchem najdete v místní části Slavičína v Hrádku.

Tenisová hřiště

Tenisový areál Oáza
Sportovní areál Sokolovna
Vytvořeno 10.5.2021 9:48:53 | přečteno 938x | pfeiferovaj
load