Slavičín

oficiální stránky města
Středa, 24. listopad 2021

Vyhledávání

Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

4. ročník závodu horských kol v Pivečkově lesoparku se konal 24. května 2009. Na technické vybavení, služby, pronájem mobilního WC a ozvučení areálu přispěl grant od Nadace Děti-kultura-sport částkou 10 000 Kč. Na služby, moderování a propagaci přispěl částkou 6 000 Kč Fond mládeže a sportu Zlínského kraje.

Výsledková listina závodu horských kol
Přípravka I- ročník 2003 a mladší -chlapci (0,4 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Anděl Jiří

VSK Vsetín

1 : 20

2.

Grygar Petr

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

1 : 23

Přípravka I- ročník 2003 a mladší -dívky (0,4 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Kmotorková Patricia

TJ Sokol Topolčany

1: 41

2.

Hrabovská Klára

Cyklo Hrabovský Ostrava

1 : 47

3.

Pírková Johana

Luhačovice

1 : 48

4.

Hrabovská Kristína

Cyklo Hrabovský Ostrava

1 : 55

5.

Hověžáková Šarlota

Slavičín

2 : 16

Přípravka II - ročník 2000/2002 - chlapci (1,2 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Kozumplík Kryštof

Zlín

4 : 27

2.

Macík Marek

Cyklo ELEM Zlín

4 : 28

3.

Müller Maxim

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

4 : 46

4.

Jonášek Matěj

Otrokovice

4 : 48

5.

Jurčík Radek

Zlín

5: 04

6.

Šimek David

Zlín

5 : 20

7.

Kozumplík Jonáš

Zlín

5 : 33

8.

Štrof Jakub

Slavičín

5 : 58

9.

Strnad Filip

Štítná nad Vláří

6 : 25

10.

Baťa Samuel

Zlín

7 : 22

Přípravka II - ročník 2000/2002 - dívky (1,2 km)

Poř.

Příjmení - Jméno

oddíl

Čas

1.

Schlosserová Lucie

EDIE TEAM Vsetín

4 : 30

2.

Kokešová Zuzana

Čeladná

5 : 47

3.

Hozová Nela

Zlín

6 : 38

4.

Chovančíková Veronika

Slavičín

7 : 14

5.

Žmolíková Anna

Luhačovice

7 : 16

Mladší žáci - ročník 1997/99 (4,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

čas

1.

Zeťák Michael

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

12 : 56

2.

Musil Filip

EDIE TEAM Vsetín

12: 57

3.

Anděl Jan

VSK Vsetín

14 : 13

4.

Herman Ondřej

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

15 : 04

5.

Skyba Zdeněk

BIKE TEAM Otrokovice

15 : 13

6.

Zámečník Lukáš

Bohuslavice nad Vláří

17 : 16

7.

Holzner David

Valašské Klobouky

19 : 48

8..

Novák Radim

Slavičín

19 : 54

9.

Kozubík Štěpán

Slavičín

21 : 46

Mladší žákyně - ročník 1997/99 (4,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

čas

1.

Kolovrátniková Diana

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

15: 04

2.

Nováková Barbora

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

15 : 06

3.

Boniatti Kristina

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

15 : 47

4.

Nováková Kamila

Slavičín

22 : 25

5.

Baťová Adéla

Zlín

NF

Starší žáci - ročník 1995/96 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Slánský René

Poteč

27 : 59

2.

Bystroň Vilém

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

28 : 47

Dorostenci - ročník 1992/94 (12,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

čas

1.

Machulka Kamil

4 EVER Cyklo Bulis Bystřice p.Hostýnem

30 : 44

2.

Musil Lukáš

EDIE TEAM Vsetín

31 : 04

3.

Čáň Daniel

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

31 : 50

4.

Šímara Jiří

CYKLO MXM Hulín

32 : 17

5.

Konečný Vojtěch

DT SWiss Bike Team Zlín

33 : 55

6.

Chovanec David

Horní Lideč

37 : 18

7.

Münster Ondřej

Slavičín

37 : 32

Dorostenky - ročník 1992/94 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Machulková Barbora

4 EVER Cyklo Bulis Bystřice p.Hostýnem

25 : 11

Muži I - ročník 1970-91 (19,2 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Radovan Holík

Volvo Auto Hase MTB Team

44 : 37

2.

Slánský René

Poteč

48 : 21

3.

Korytář Radim

VSK Vsetín

50 : 47

4.

Anděl Marián

VSK Vsetín

50 : 48

5.

Mikeš Petr

KCK Zlín

51 : 31

6.

Bugan Alan

EMSEKO Bike Team Zlín

51 : 32

7.

Trňáček Pavel

Zlín

51 : 33

8.

Klíma Pavel

Vsetín

52 : 09

9.

Žák Marek

Valašské Klobouky

52 : 49

10.

Oulehla Martin

EMSEKO Bike Team Zlín

57 : 40

11.

Samohýl Libor

Otrokovice

1:01: 42

Kašpar Roman

Slavičín

NF

Bařinka Josef

Valašské Příkazy

NF

Muži II - ročník 1969 a starší (12,8 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Červenka Pavel

DT SWiss Bike Team Zlín

30 : 16

2.

Javora Stanislav

Hvozdná

31 : 15

3.

Holík Jaroslav

DT SWiss Bike Team Zlín

34 : 13

4.

Dirbák Robert

ELEM Bike Zlín

37 : 43

5.

Slovák Josef

Vsetín

41 : 53

6.

Švach Vlastimil

Valašské Klobouky

43 : 42

7-8.

Macík Leoš

ELEM Bike Zlín

46 : 33

7-8.

Šimek Petr

Zlín

46 : 33

9.

Floreš Stanislav

Kolo-běžky Brumov

47 : 28

10.

Kolínek Josef

Kolo-běžky Brumov

49 : 19

Ženy I - ročník 1970-91 (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Stodůlková Denisa

BIKE PRO RACING Val.Meziříčí

27 : 10

2.

Schlosserová Daniela

EDIE TEAM Vsetín

30 : 47

3.

Šenkeříková Lenka

Štítná nad Vláří

31 : 26

4.

Holznerová Petra

Valašské Klobouky

33 : 26

5.

Musilová Petra

EDIE TEAM Vsetín

37 : 28

Ženy II - ročník 1969 a starší (9,6 km)

Poř.

Příjmení Jméno

oddíl

Čas

1.

Mikalová Zdenka

Zlín

40 : 19

Slavičínský bajkap 2009

Akci pořádalo město Slavičín, VeloClub Slavičín, Dům dětí a mládeže Slavičín. Grantem podpořila Nadace Děti-kultura-sport.
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
Slavičínský bajkap 2009

Slavičínský bajkap 2009

 
 
Vytvořeno 26.5.2009 10:45:01 - aktualizováno 20.8.2009 10:43:16 | přečteno 4891x | Marie Rumplíková

Navigace

město Slavičín

 
 

město Slavičín
Osvobození 25, 763 21 Slavičín

tel.: 577 004 800*
fax: 577 004 802
e-mail: podatelna@mesto-slavicin.cz
ID datové schránky: jsub2vd

IČ: 00284459
DIČ: CZ00284459
č.ú.: 2924661/0100, KB a.s.

 
load